Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 19/06/2021
08:00 - 22:00

Lokalizacja
Boisko KS Mętków

Kategorie


Przypadł Wam chyba do gustu projekt z rajdami multisportowymi po przygotowanych punktach? To idziemy za ciosem!
 
 
Możecie pobiec, iść, jechać na rowerze. Jedyne co musicie zrobić to wydrukować kartę i wyjechać na trasę. To Wy decydujecie o której zaczniecie i w jakiej kolejności pojedziecie po punktach. Markery w punktach będą wisieć od godziny 8:00 do 20:00, czyli do zamknięcia bazy zawodów.
Karty będą do pobrania tutaj, a dla zapisanych zostaną przesłane na maila. Same punkty znajdziecie kilka dni wcześniej tutaj razem z podpowiedziami jak trafić. 
 

 

Karta rajdowa do wydruku
Karta rajdowa do wydruku

 
Tym razem tematem przewodnim, ze względu na przypadającą na czerwiec Noc Kupały, będzie kultura Słowiańska. Na punktach, które będziecie musieli zaliczyć, znajdziecie kody QR z filmami przedstawiające opowiadania o dawnych Słowianach… o mitach, legendach czy wierzeniach. W szkołach uczymy się o mitologii rzymskiej, greckiej czy nawet skandynawskiej. A co z naszymi terenami?
 
Tym razem znajdziecie nasze biuro rajdowe fizycznie! W godzinach 17-20 będziecie mogli odwiedzić nas w Mętkowie na terenie boiska Klubu Sportowego Korona Mętków. Znajdziecie tutaj nasze namioty, a w nich:
 
  • Warsztaty tworzenia kwietnych wianków, które organizuje dla Was Marika Noworyta- Radna Gminy Babice
  • Rowerowy tor przeszkód 
  • Kawa, herbata i coś słodkiego od Dan Cake Polonia
  • Będziecie mogli popatrzeć z wieży zamku Lipowiec dzięki goglom VR
  • Kolejne atrakcje już za niedługo

Tym razem do nagród podejdziemy troszeczkę inaczej! Każdy kto wypełni zadanie polegające na zaliczeniu odpowiedniej ilości punktów weźmie udział w losowaniu. A jak się to będzie odbywać? Pokazujecie kartę z potwierdzeniami, my ją potwierdzamy pieczątką, a Wy losujecie nagrodę. Dlatego tym razem zostaną uruchomione zapisy, żebyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość losów. Dla pierwszych 50 chętnych będą drewniane eko-breloki od Juhu!
W puli nagród będą paczki słodkości od Dan Cake, artykuły sportowe od Decathlon Jaworzno, zestawy gadżetów Gminy Babice oraz zestawy gadżetów od Rowerowego Chrzanowa.

Oczywiście można pobrać kartę i jechać bez zapisów. Skorzystacie wtedy ze wszystkich atrakcji, a i powinniście otrzymać jakiś gadżet 🙂
 
Po zamknięciu biura zawodów, czyli o godzinie 20, wszyscy chętni pojadą z Rowerowym Chrzanowem na krótką wieczorną przejażdżkę przez Mętków oraz okolicami Wiślanej Trasy Rowerowej. Zakończenie rajdu odbędzie się przy świetle zachodzącego słońca przy samej Wiśle. Mrok rozświetlimy ogniskiem i pochodniami, by w tym klimacie do wody wrzucić zrobione wcześniej wianki. 
 
Przyjść może każdy! Bez względu na to czy bierze udział w rajdzie 🙂 Pobawmy się wspólnie i poznajmy trochę historii.
 
Pamiętajcie że jest to projekt typowo społeczny i wszystko jest tradycyjnie darmowe. Jeśli jednak chcecie wesprzeć dalsze działania, zapraszam Was do oficjalnego wsparcia:
 

Podczas trwania imprezy wspierać będziemy Janka!

 

 
 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *