Dziwny nam czas nastał… jednak i tym razem pokazaliśmy, że nawet będąc dlaeko od siebie, możemy zrobić wspólnie coś fajnego!
Pięknym przykładem jest to co zobaczycie i czego posłuchacie.

Internetowa Biesiada Patriotyczna

Ale może poznajcie troszeczkę więcej szczegółów, bo w planie było stworzenie dla Was koncertu z pieśniami patriotycznymi, a wyszła nam rzecz niezwykła.

Gdy Maks zaproponował, żebyśmy coś wpólnie zrobili dla lokalnej społeczności, nie było w ogóle zastanowienia! Dobre pomysły trzeba realizować od razu… sami widzicie, że koncert kwietniowy nie doszedł do skutku.
Dzięki Klubowi Sportowemu Korona Mętków, mogliśmy wejść na salę i w cieple nagrać dla Was kilka kawałków. Agnieszka Rusek i Maksymilian Skwarło dali z siebie wszystko co najlepsze, tłukąc materiał przed kamerą.

Jednak, pomimo tego że muzycznie wszystko jest super, czegoś nadal brakowało… No właśnie… wspólnota. Przecież to święto narodowe, więc bez aktywnego udziału społeczeństwa to nie to samo.
Znalazły się jednak osoby, które nie zawiodły i tym razem!

Poprosiłem Was o to, żebyście powiedzieli coś od siebie o tym jak widzicie patriotyzm, czym dla Was jest życie w niepodległym kraju. Przy okazji każdy miał okazję zapowiedzieć jeden utwór.

Dziękuję Wam serdecznie za pomoc i wspólną zabawę! A kto wystąpił?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *