Administracyjne

Taka wojna nie jest zła! Armia Janka w natarciu

Przeglądając portale społecznościowe, natrafiamy cały czas na wszelkie apele o pomoc, prawda? Człowiek wie że nie każdemu jest w stanie pomóc i powoli zaczyna się na wszystko uodparniać… Jednak jest czasami tak, że zwyczajnie szlag chce Cię trafić. Smutek miesza się z nienawiścią do rodzaju ludzkiego!

Popatrzcie na zdjęcie powyżej i powiedzcie do siebie, że tej kwoty nie da się uzbierać… robiąc to powinieneś odczuwać wstyd!

To jest jeden z tych przypadków, w których zwykły człowiek może być bohaterem. To każda złotówka wpadająca na konto, jest nabój wystrzelony w kierunku celu! Tylko problem polega na tym, że amunicji potrzeba w tym wypadku bardzo dużo, bo prawie 10.000.000zł! Czy uzbiera się armia, która zdoła to zrobić?! Jest nadzieja! Niech będzie Was coraz więcej.

Pamiętacie że wraz z Rowerowym Chrzanowem organizujemy Rajd „Słowiańska Dusza”, prawda? Jest to wyśmienita okazja do manewrów! Wiecie doskonale, że wszystko co jest przez nas organizowane jest darmowe. Tak jest tym razem. Niemniej jednak chcemy, żeby coś trafiło do puszki dla Janka!

Będziecie mieli okazję zakupić autorskie pocztówki z Gminy Babice i może kubki? Dodatkowo na stoisku znajdziecie również gadżety Rowerowego Chrzanowa! Ale to jeszcze nie koniec. Chcecie spróbować przepysznego żarełka znad ogniska? Będziemy mieć kocioł pełen gorącej strawy! A do popicia nalewki i swojskie wino. Wszystko oczywiście wycenicie sami i wrzucicie do puszki ile chcecie.

Jeśli nawet nie bierzecie udziału w rajdzie, przyjdźcie na boisko KS Korona Mętków w godzinach trwania imprezy i pomóżcie.

Wejdźcie na Grupę na Facebook’u, w której znajdziecie licytacje! W tym trzy złote pakiety na rajd!

Chcę być przykładem tego, że wystarczą chęci, żeby chociaż trochę poprawić świat... może nie cały, ale wystarczy choćby ten wokół nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *