Pozostając wiernym domenie #zostanwdomu, postanowiłem transmitować dla Was niedzielne msze oraz uroczystości Tridum Paschalnego z Parafii pw. Wszystkich Świętych w Babicach. Pomimo drobnych nieporozumień z poprzednich niedziel, w dniu wczorajszym odbył się pierwszy przekaz i patrząc na ilość kont oglądających (te trzeba pomnożyć jeszcze przez osoby przed komputerami), wiem że warto jest to kontynuować… około 220 widzów.

Czytanie Pasji w babickiej świątyni

To będą niezapomniane święta Wielkiej Nocy. Zupełnie inne niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni… ale jedno jest pewne. Trzeba wytrwać, ale nie dać się zwariować. Dlatego też wszystkie instytucje stają do nas przodem i z otwartymi rękami wirają w internetach. Urząd Gminy pracuje w trybie nadzwyczajnym i wszystkie sprawy załatwimy mailowo lub telefonicznie. GOKiS Babice oferuje świetne konkursy oraz różnego rodzaju lekcje plastyczne. Parafia zaś transmituje msze i obchody świąteczne w internecie.

Niby inaczej, ale jednak może być tak samo! We wtorek przekażę Wam harmonogram transmisji, które będą dla Was prowadzone. Postaram się przekazać Wam wszystko z Wielkiego Tygodnia. Nabożeństwa, msze, czuwania, a może i poświęcenie pokarmów… zobaczycie sami.

Oczywiście jeśli macie jakieś pomysły, zapraszam Was do podzielenia się nimi w komentarzach, które znajdziecie na dole.

Jedna odpowiedź do “Transmisje mszy z Babic oraz Święta Wielkanocne”

  1. Przeogromne dzięki za relacje obrzędów Triduum,bo człowiek zamknięty w domu może w części być razem z kapłanami w swoim kościele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *