Gmina,  Projekty społeczne,  Transmisje on-line,  YouTube

Transmisje? To Wasz wybór!

Czy jesteście zainteresowanie transmisjami i czy warto to dalej robić?

Sądzę, że choćby jedna osoba oglądała, to dla niej warto jest to zrobić. Ale poprosiłem Wasżebyście na to pytanie spróbowali odpowiedzieć w ostatniej ankiecie. Spójrzmy więc na nią:

Czy transmisje Mszy z Kościoła w Babicach powinny trwać dalej?

  • Tak, oglądam je osobiście. (57%, 39 Votes)
  • Tak, ogląda je osoba starsza. (20%, 14 Votes)
  • Tak, oglądają je dzieci. (17%, 12 Votes)
  • Nie, jest tego sporo w internecie. (6%, 4 Votes)
  • Nie, są słabe technicznie. (0%, 0 Votes)

Total Voters: 49

Loading ... Loading ...

Stosunek ilości głosów do ilości głosujących pokazuje że oglądacie rodzinnie. Jeśli mam być szczery, stawiałem na to że transmisje wyświetlane są przez Was głównie seniorom. Miło zobaczyć jaki odsetek stanowią tutaj dzieci.

Tym milej będzie rozkładać sprzęt w każdą niedzielę i święta. Nie zmienia się godzina. Dalej widzimy się o godzinie 11, a transmisja będzie przekazywana z parafii w Babicach. Nie zmieni się to przynajmniej do 3 maja. Zobaczymy jak po tym terminie rozwinie się sytuacja dotycząca obostrzeń.

Zapraszam Was przy okazji do wsparcia zrzutki na dalszy rozwój serwisu. Wszystkie transmisje czy imprezy zawsze tworzone są pro bono. Obszerne informacje znajdziecie klikając w przycisk poniżej:

Chcę być przykładem tego, że wystarczą chęci, żeby chociaż trochę poprawić świat... może nie cały, ale wystarczy choćby ten wokół nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *