Jak co roku, robi się gorąco! Tym razem jednak później niż zawsze, ale tradycyjnie zagra Wielka Orkiestra Świąteczenej Pomocy. Sami wiecie, że jest to największa orkiestra świata 🙂

WOŚP to nie tylko zbiórka pieniędzy, ale przede wszystkim ludzie, którzy „grają” w tym finale. Wielu sponsorów, tysiące wolontariuszy i miliony ludzi wrzucających do puszek. Tylko dzięki zwykłym, szarym ludziom można co roku wyposażyć polskie szpitale w sprzęt medyczny w sektorach, w których najbardziej go brakuje. Nie wierzycie? W chrzanowskim szpitalu również znajdziecie sprzęt z serduszkiem!

Również w naszej gminie spotkacie na ulicach kwestujących wolontariuszy. Ja sam pojawię się z puszką w Mętkowie i będę rozdawał Wam serduszka. Sztab organizuje jak zawsze Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Babicach.

Od jakiegoś czasu, wraz z Rowerowym Chrzanowem, wzstawiamy przedmioty na licytacje, apełna kwota wędruje na konto Orkiestry. Tym razem wszystko ma charakter bardziej lokalny, a do akcji włączyli się również inni!

Dzięki radnemu Robertowi Matyskielowi mamy możliwość licytacji udziału w spacerze przyrodniczym.

Kasia, Bernadetta. Kazia i Ania przekazały ręcznie tworzone rzeczy.

Krecik tradycyjnie uraczył Was rowerowymi gadżetami i biżuterią.

Agnieszka przekazała kubek i kalendarz Wesołej Zagrody.

Dzięki właścicielom sklepu Markos i zakładowi FotoSzu, będziecie mieć gdzie odebrać wylicytowane rzeczy.

Wszystkie przedmioty znajdują się w otwartej grupie na Facebook’u, więc dodajcie się do niej. Klikając na interesujący Was przedmiot, zostaniecie odesłani do oryginalnego posta licytacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *