Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 22/06/2020 - 12/07/2020
Całodniowe

Kategorie Nie Kategorie


Kapliczki to nie tylko elementy kultu, ale również dziesięciolecia kultury w Gminie Babice. Dlatego też chciałbym zaprosić Was do wspólnej zabawy. Na czym to będzie polegać i kto może wziąć udział? Lecimy więc z krótkim regulaminem 🙂

1) Udział w konkursie może wziąć każdy.
2) Zdjęcia kapliczek wraz z ich lokalizacją oraz swoim imieniem i nazwiskiem, wysyłacie na adres piotr@m-babice.pl do dnia 5 lipca.
3) Każdy może wysłać maksymalnie dwie fotografie kapliczek z Gminy Babice.
4) W dniu 6 lipca, zdjęcia zostają umieszczone we wspólnym albumie na fanpage’u Babice- Nasza Miejscowość.
5) Wybór najlepszego zdjęcia odbywa się przez wszystkich posiadających konto w serwisie Facebook. Głosujemy za pomocą reakcji przy zdjęciu (lubię to i inne).
6) Wygrywają trzy zdjęcia z największą ilością reakcji (w przypadku wygranych dwóch zdjęć jednej osoby, nagrodę zdobywa tylko jedno). Jeśli znajdzie się zdjęcie, które będzie miało wyjątkowe walory estetyczne oraz ciekawą formę, będzie przyznana dodatkowa nagroda właśnie dla jego autora (niezależnie od wyniku głosowania użytkowników).
7) Nagrody znajdują się na zdjęciach w poście wydarzenia, a ich odbiór jest możliwy tylko osobiście 18 lipca podczas Rajdu Multisportowego „Wokół Zamkowej Wieży” (Babice- dokładna lokalizacja już niedługo).
8) Nagrodzeni zostaną poinformowani mailowo, a wyniki pokażemy na fanpage’u Babice- Nasza Miejscowość.

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/632970603976163/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *