Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 19/07/2020
12:00 - 17:00

Lokalizacja
Babice

Kategorie


Zapraszamy Was serdecznie na multisportowy rajd „Wokół Zamkowej Wieży”, czyli imprezę która ma Was wyrwać z domu… ale jednak być maksymalnie bezpieczna w dobie pandemi COVID-19.

 1. Impreza odbywać się w dniach 18-19 lipca 2020, przez które to uczestnicy muszą wykonać zadanie medalowe
  w katergoriach (rower, bieg, chodzenie, nordic-walking).
 2. Finał Rajdu nastąpi w niedzielę 19 lipca w godzinach 12-17 przy Urzędzie Gminy w Babicach (jeszcze zostanie to potwierdzone). Na miejscu znajdziecie nasze miasteczko, które będzie wydzielone taśmą, a przy wejściu nastąpi dezynfekcja rąk. W miasteczku: coś słodkiego od Dan Cake Polonia, kawa i herbata, „Kino Bardzo Kameralne”, rowerowy tor przeszkód, konkursy oraz inne, które mogą dojść w kolejnych terminach.
 3. Zadanie medalowe polega na zrealizowaniu dystansu odpowiedniego dla poszczególnych dyscyplin (piesze- 5km, rowerowe- 20km) oraz wykonanie zdjęć przedstawiające selfie w odpowiedniej dla dyscypliny ilości. Zdjęcia przedstawić można bezpośrednio na mecie rajdu lub przesłać w wydarzeniu dzieląc się z innymi:
  https://www.facebook.com/events/575755630033228/
 4. Miejsca zostaną udostępnione w dniu 17 lipca. Będą one charakterystyczne dla kultury i turystyki Gminy Babice oraz położone w każdym sołectwie. Planowanie trasy oraz to, które punkty zwiedzicie, zależeć będzie tylko od Was.
 5. Rejestracja na Mulisportowy Rajd „Wokół Zamkowej Wieży” odbywać się będzie tylko i wyłącznie on-line przez wybór odpowieniego biletu pod adresem:
  https://m-babice.pl/index.php/events/wokol-zamkowej-wiezy/
 6. Rejestracja rozpoczyna się 6 lipca o północy, a kończy 17 lipca o godzinie 20. Limit uczestników to 120 osób.
  Limit na jeden adres e-mail to 2 osoby (4 w przypadku rowerów). Imiona i nazwiska uczestników proszę podać w wiadomości przy rejestracji. Zgłoszenia bez szczegółowych danych, będą redukowane do pojedynczego.
  WAŻNE! Zgłoszenia przez bilet to zgłoszenia medalowe, a te przysługują tylko tym, którzy pokonają trasę o własnych siłach. Jeśli będzie z Wami dziecko, które trase pokona w wózku, przyczepce czy foteliku- zaznaczcie to w wiadomości przy rejestracji! Dla nich przygotowane zostaną pamiątkowe przypinki… a może i coś jeszcze 🙂
 7. Przez cały czas trwania finału, będziemy transmitować dla Was wszystko on-line, tak żebyście mogli wybrać najlepszy dla Was moment na przybycie i sprawdzić, czy w miasteczku nie znajduje się aktualnie zbyt dużo ludzi. Zasubskrybujcie więc kanał na Youtube, bo to na nim będzie lecieć przekaz:
  Kanał „Babice- Nasza Miejscowość”

Naszymi Partnerami w tym dniu będą:

Dan Cake

Juhu! ProjektGmina Babice

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *