Bieganie,  Fotografia,  Projekty społeczne,  Rowery,  Wędrówki

Rajd Multisportowy „Wokół Zamkowej Wieży”

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 19/07/2020
12:00 - 17:00

Lokalizacja
Babice

Kategorie


Zapraszamy Was serdecznie na multisportowy rajd „Wokół Zamkowej Wieży”, czyli imprezę która ma Was wyrwać z domu… ale jednak być maksymalnie bezpieczna w dobie pandemi COVID-19.

 1. Impreza odbywać się w dniach 18-19 lipca 2020, przez które to uczestnicy muszą wykonać zadanie medalowe
  w katergoriach (rower, bieg, chodzenie, nordic-walking).
 2. Finał Rajdu nastąpi w niedzielę 19 lipca w godzinach 12-17 przy Urzędzie Gminy w Babicach (jeszcze zostanie to potwierdzone). Na miejscu znajdziecie nasze miasteczko, które będzie wydzielone taśmą, a przy wejściu nastąpi dezynfekcja rąk. W miasteczku: coś słodkiego od Dan Cake Polonia, kawa i herbata, „Kino Bardzo Kameralne”, rowerowy tor przeszkód, konkursy oraz inne, które mogą dojść w kolejnych terminach.
 3. Zadanie medalowe polega na zrealizowaniu dystansu odpowiedniego dla poszczególnych dyscyplin (piesze- 5km, rowerowe- 20km) oraz wykonanie zdjęć przedstawiające selfie w odpowiedniej dla dyscypliny ilości. Zdjęcia przedstawić można bezpośrednio na mecie rajdu lub przesłać w wydarzeniu dzieląc się z innymi:
  https://www.facebook.com/events/575755630033228/
 4. Miejsca zostaną udostępnione w dniu 17 lipca. Będą one charakterystyczne dla kultury i turystyki Gminy Babice oraz położone w każdym sołectwie. Planowanie trasy oraz to, które punkty zwiedzicie, zależeć będzie tylko od Was.
 5. Rejestracja na Mulisportowy Rajd „Wokół Zamkowej Wieży” odbywać się będzie tylko i wyłącznie on-line przez wybór odpowieniego biletu pod adresem:
  https://m-babice.pl/index.php/events/wokol-zamkowej-wiezy/
 6. Rejestracja rozpoczyna się 6 lipca o północy, a kończy 17 lipca o godzinie 20. Limit uczestników to 120 osób.
  Limit na jeden adres e-mail to 2 osoby (4 w przypadku rowerów). Imiona i nazwiska uczestników proszę podać w wiadomości przy rejestracji. Zgłoszenia bez szczegółowych danych, będą redukowane do pojedynczego.
  WAŻNE! Zgłoszenia przez bilet to zgłoszenia medalowe, a te przysługują tylko tym, którzy pokonają trasę o własnych siłach. Jeśli będzie z Wami dziecko, które trase pokona w wózku, przyczepce czy foteliku- zaznaczcie to w wiadomości przy rejestracji! Dla nich przygotowane zostaną pamiątkowe przypinki… a może i coś jeszcze 🙂
 7. Przez cały czas trwania finału, będziemy transmitować dla Was wszystko on-line, tak żebyście mogli wybrać najlepszy dla Was moment na przybycie i sprawdzić, czy w miasteczku nie znajduje się aktualnie zbyt dużo ludzi. Zasubskrybujcie więc kanał na Youtube, bo to na nim będzie lecieć przekaz:
  Kanał „Babice- Nasza Miejscowość”

Naszymi Partnerami w tym dniu będą:

Dan Cake

Juhu! ProjektGmina Babice

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Chcę być przykładem tego, że wystarczą chęci, żeby chociaż trochę poprawić świat... może nie cały, ale wystarczy choćby ten wokół nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *