Przed rozświetleniem choinki, trzeba ją jeszcze przyozdobić, prawda? Od pierwszej edycji wszystko co pojawia się na drzewku, jest wykonane ręcznie, właśnie przez Was. Od 2019 organizowany jest przy okazji konkurs, który ma pokazać tą najpiękniejszą!

Puchar dla zwycięzcy konkursu w roku 2019

W tym roku, przez obostrzenia dotyczące koronowirusa, do tematu trzeba podejść inaczej. Nie znajdziecie stacjonarnego Jury… tak więc już piszę jak to będzie!

Konkurs organizowany jest dla wszystkich dzieci, które chcą pokazać własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Najważniejszym aspektem świąt jest życie rodzinne, więc nie krępujcie się pomagać pociechom i stwórzcie je wspólnie.

Ozdoby muszą trafić na nasze stoisko w dniu III Ubierania Choinki, czyli 20 grudnia w godzinach 14-17 (harmonogram imprezy za niedługo). Każde dziecko, które pojawi się ze swoją pracą, otrzyma paczkę słodyczy od firmy Dan Cake i weźmie udział w konkursie.

Ozdoby nie będą oceniane na miejscu. Po dostarczeniu ta będzie sfotografowana, a jej zdjęcie wraz z innymi zostanie wrzucona na Fanpage Babice- Nasza Miejscowość, gdzie wszyscy odwiedzający będą mogli ją ocenić! Następnie zawiesicie swoje ozdoby na choince, by o godzinie 17 rozświetlić w pełni ubrane drzewko i pokazać Wam to on line.

Na miejscu znajdziecie oczywiście również inne atrakcje, ale o tym już w osobnym wpisie!

Nagrody zostaną zaprezentowane w kolejnym tygodniu, ale już teraz zdradzę Wam, że w tym roku będą już trzy eko-statuetki przygotowane przez niezawodną Pracownię Artystyczną „Juhu!”. Oprócz tego znajdzie się również wyróżnienie 🙂

Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *