III Babickie Ubieranie Choinki

Pozostał już tylko tydzień do naszego świątecznego jarmarku. Jak co roku będzie to wydarzenie w pełni społeczne i napędzane przez Was, jednak tym razem będziemy musieli trzymać się obostrzeń które zostały nałożone przez rządzących…

Spotykamy się w niedzielę 20 grudnia w godzinach 14-17! Oczywiście w tym roku jeszcze bawimy się w tym samym miejscu, czyli przed Urzędem Gminy Babice (Krakowska 56).

Plan jest taki:

Przez trzy godziny czekamy na Was i Wasze pociechy i odbierać będziemy ozdoby zgłaszane do konkursu na najpiękniejszą ozdobę 2020. Dla każdego dziecka paczka od firmy Dan Cake, a mamy ich aż 50.

Cały ten czas wyświetlać dla Was będziemy na dużym ekranie Koncert Kolęd i Pastorałek, który również dostępny będzie na Youtube, żebyście mogli w święta zaprosić nas do swoich domów.

Na naszych stoiskach znajdziecie:

  • Gorącą czekoladę dla dzieci i grzane wino dla dorosłych
  • Ozdoby świąteczne sprzedawane przez twórców z Mętkowa, pod patronatem Koła Gospodyń Wiejskich
  • Okolicznościowe przypinki

Na zakończenie, o godzinie 17, rozświetlimy wspólnie ubraną choinkę. Wszystko oczywiście będziecie mogli zobaczyć on-line na facebookowym fanpage’u.

Do nabycia będą również obiecane pocztówki oraz kubki w limitowanej ilości. Wszystkie wasze wpłaty do skarbonki będą wykorzystane na dalszy rozwój w kierunku Serwisu Informacyjnego, przekazów on-line oraz nagrań studyjnych.

Piotr

Chcę być przykładem tego, że wystarczą chęci, żeby chociaż trochę poprawić świat... może nie cały, ale wystarczy choćby ten wokół nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *