Pozostał już tylko tydzień do naszego świątecznego jarmarku. Jak co roku będzie to wydarzenie w pełni społeczne i napędzane przez Was, jednak tym razem będziemy musieli trzymać się obostrzeń które zostały nałożone przez rządzących…

Spotykamy się w niedzielę 20 grudnia w godzinach 14-17! Oczywiście w tym roku jeszcze bawimy się w tym samym miejscu, czyli przed Urzędem Gminy Babice (Krakowska 56).

Plan jest taki:

Przez trzy godziny czekamy na Was i Wasze pociechy i odbierać będziemy ozdoby zgłaszane do konkursu na najpiękniejszą ozdobę 2020. Dla każdego dziecka paczka od firmy Dan Cake, a mamy ich aż 50.

Cały ten czas wyświetlać dla Was będziemy na dużym ekranie Koncert Kolęd i Pastorałek, który również dostępny będzie na Youtube, żebyście mogli w święta zaprosić nas do swoich domów.

Na naszych stoiskach znajdziecie:

  • Gorącą czekoladę dla dzieci i grzane wino dla dorosłych
  • Ozdoby świąteczne sprzedawane przez twórców z Mętkowa, pod patronatem Koła Gospodyń Wiejskich
  • Okolicznościowe przypinki

Na zakończenie, o godzinie 17, rozświetlimy wspólnie ubraną choinkę. Wszystko oczywiście będziecie mogli zobaczyć on-line na facebookowym fanpage’u.

Do nabycia będą również obiecane pocztówki oraz kubki w limitowanej ilości. Wszystkie wasze wpłaty do skarbonki będą wykorzystane na dalszy rozwój w kierunku Serwisu Informacyjnego, przekazów on-line oraz nagrań studyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *