Administracyjne,  Gmina,  Projekty społeczne,  Świątecznie,  Transmisje on-line,  YouTube,  Życie społeczne

Zakończenie transmisji

Kończy się pewien etap, gdy rozpoczynamy kolejny.

…słowa nieznanego autora, które nigdy nie zostały wypowiedziane

…ale do rzeczy! Rząd odmraża kolejne aspekty życia Polaków. Co za tym idzie, zniesiony zostaje wymóg noszenia maseczek na wolnym powietrzu, zgromadzenia publiczne dozwolone są do 150 osób, a do Kościoła wejdziemy już bez żadnych limitów!

Wszystkiego dowiecie się z filmu!

Od świąt Wielkiej Nocy, transmitowałem dla Was msze św. z Kościoła pw. Wszystkich Świętych w Babicach. Przez całe Tridum oraz w każdą niedzielę o godzinie 11, gościłem w Waszych domach… dziwnie brzmi.
Tak czy inaczej… Trzeba zakończyć ten rozdział, a Wy przypomnijcie sobie jak wygląda budynek od środka.

Dla mnie to były miłe chwile. Nagłe wyzwanie, które mnie spotkało było możliwością pozyskania nowej wiedzy. Błędów było dużo i występowały do samego końca… ale nie myli się chyba tylko ten, kto nic nie robi. Prawda? Szczególnie dotkliwe były wpadki z dźwiękiem, ale i z udało się poradzić.
Byle do przodu!

W tą niedzielę transmisji już nie będzie i miejmy nadzieję, że nie będą wymagane. Spotkamy się jednak on-line, na pewno przy innych okazjach.

Ale to nie wszystko. Na koniec dziękuję serdecznie Księżom z Parafii pw. Wszystkich Świętych w Babicach, że dali mi szansę i wsparcie. Bóg zapłać! 🙂

Chcę być przykładem tego, że wystarczą chęci, żeby chociaż trochę poprawić świat... może nie cały, ale wystarczy choćby ten wokół nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *