Fajnie będzie jechać dalej!

Czasami, żeby spełniać marzenia trzeba odważyć się zrobić coś, czego normalnie byśmy nie zrobili. Niektórzy chcą wyjechać do ciepłych krajów, przejechać rowerem Amerykę, czy choćby rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady…
Moje marzenia jednak nie dotyczą mnie. Spełniam się tworząc coś dla innych, a szczególnie dla dzieciaków. Sam mam dwójkę cudownych urwisów, więc wiem jak fajnie jest gdy dzieje się coś, co jest dla całych rodzin, ale ukierunkowuje w stronę radości dzieciaków. Chociażby po to, żeby rodzice chwilę odpoczeli 🙂

Dlatego potrzebuję Waszej pomocy. Wiem, że ciężko jest wspierać, ale i tak się odważyłem. Kliknijcie i przeczytajcie dokładnie o co chodzi.

Pieniądze te zostaną przeznaczone na organizację wydarzeń oraz na rzeczy związane bezpośrednio z nimi, a wszystko będzie rozliczane bezpośrednio na stronie. Tak żeby nikt nie musiał rzucać hejtem. A ten zawsze pojawia się tam, gdzie się coś robi.

Serdecznie Wam dziękuję już teraz. Jeśli nie chcecie wpłacić, chociaż udostępnijcie zrzutkę wśród znajomych.

Piotr

Chcę być przykładem tego, że wystarczą chęci, żeby chociaż trochę poprawić świat... może nie cały, ale wystarczy choćby ten wokół nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.