Robi się ciepło… chyba wiosna idzie!

Początek roku była całkiem niezły, ale powoli luty dobiega końca. Jeden z celów zrealizowany. Kanał na Youtube założony, a filmy się kręcą… może nawet komuś się podobają. No cóż, trzeba się jeszcze udoskonalić.
Kolejnym osiągnięciem jest próba ukazania Wam Gminy Babice z troszeczkę innej perspektywy. Wszystko zobaczycie na Facebooku i Instagramie.

200 metrów nad Zamkiem Lipowiec

Na tym jednak nie można poprzestać. Niech we wsi coś się dzieje. Najlepiej jednak zadbać o to samemu i coś robić.

Obiecywałem Wam rowery. Tak też się stanie. W planie jest biało-czerwona wycieczka na Święto Flagi, czy 2 maja. A może zamiast rowerów umówimy się na wspólne grillowanie i pieczone połączone z konkursem?

Święto Flagi dobrze byłoby spędzić (02.05.2020)

  • A czemu nie połączyć jednego i drugiego? (50%, 4 Votes)
  • Biało-czerwonym przejeździe rowerowym (25%, 2 Votes)
  • Wspólnym grillowaniu (25%, 2 Votes)
  • Lepiej zrobić coś innego- napiszę o tym w komentarzu (0%, 0 Votes)

Total Voters: 8

Loading ... Loading ...

Najbliżej nas są jednak Święta Wielkanocne. Tradycyjnie udamy się do kościołów na Tridum Paschalne, a w tym na święcenie pokarmów w Kościele z Ryczowa (Skansen w Wygiełzowie).

Może jednak zrobimy coś wspólnie i przygotujemy dla dzieciaków poszukiwanie jajek? Mamy wiele pięknych lokalizacji, ale w grę wchodzą te najlepsze! Wilcze Doły i Wioska Rycerska. Termin? Żeby wszyscy święta spędzili w rodzinnej atmosferze, najlepsza będzie sobota przed Niedzielą Palmową- 11 kwietnia.

A może tak zorganizować dla dzieciaków poszukiwanie jajek?

  • Jestem jak najbardziej za (86%, 6 Votes)
  • Mam zupełnie inne zdanie- napiszę je w komentarzu (14%, 1 Votes)
  • Przeciw... co to w ogóle za zwyczaj? (0%, 0 Votes)

Total Voters: 7

Loading ... Loading ...

A w marcu serdecznie zapraszam Was na Rowerowe Topienie Marzanny. Zbieramy się o godzinie 10 pod babickim Urzędem Gminy, a stamtąd jedziemy na zagórzańskie Maniska spotkać się z grupą chrzanowską.
Później topienie Marzanny przy ujściu Chechła do Wisły w Mętkowie.
Wszystko skończy się w Rozkochowie, gdzie zapłonie ognisko przy którym będzie można usmażyć sobie kiełbaski. Ocenimy i spalimy również Wasze eko-marzanny!

Piotr

Chcę być przykładem tego, że wystarczą chęci, żeby chociaż trochę poprawić świat... może nie cały, ale wystarczy choćby ten wokół nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *