To już dziewiąty raz, gdy do najbardziej potrzebujących rodzin z babickiej parafii, trafią paczki ze świątecznym wsparciem.

Paczki świąteczne trafią do najbardziej potrzebującej w naszej parafii oraz do tych wszystkich rodzin, które na co dzień zmagają się z trudnościami opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem.

Krzysztof Sadowski

Jako że jest to akcja typowo społeczna, jak można pomóc? To bardzo proste!

Wszystko możecie zrobić przy codziennych zakupach. We wszystkich sklepach spożywczych w Babicach, Wygiełzowie, Olszynach i Rozkochowie znajdziecie kartony oznaczone plakatem, który widzicie poniżej. Do nich wrzućcie długoterminowe produkty spożywcze i środki czystości.
W tym roku dodatkowym ukłonem w stronę akcji jest zgoda wyrażona przez Jeronimo Martins! Od 1 grudnia w sklepie Biedronka będą ustawione wózki oznaczone logiem akcji.

Dlaczego warto wesprzeć tą właśnie akcję? Jak zapewnia pomysłodawca, Krzysztof Sadowski, wszystko zostaje rozdysponowane do ludzi, którzy na co dzień mieszkają koło nas. Nikt nie zbiera pieniędzy, więc każdy może być pewny że produkty trafią do tych, którzy tego na prawdę potrzebują. Sam udział w akcji nie jest drogi. Wystarczy jedna mała rzecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *