Czas świąt nadchodzi wielkimi krokami. A święta najlepiej przeżywać wspólnie, prawda?

To już kolejna impreza spod znaku Ochotniczej Straży Pożarnej. Tym razem druhny i druhowie z gminnych jednostek połączyli siły i wspólnie zorganizowali mikołajki dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Nie jest to pierwszy raz gdy pokazali, że pracując razem da się osiągnąć znacznie więcej.

Ochotnicze Straże Pożarne w Babicach, Jankowicach, Mętkowie, Rozkochowie i Zagórzu zagościły na babickim Orliku. Dzięki uprzejmości Klubu Sportowego Arka Babice, blisko pięćdziesięcioro młodych strażaków mogło bawić się nawet gdy nadeszły ciemności… A co było w programie?

Postawili na konkurencje strażacko-sportowe oraz na zabawę. Bieg po kopercie złożonej z węży czy choćby rozwijanie linii gaśniczej. Dodatkowym smaczkiem i radością był strzał do celu z szybkiego natarcia oraz komora dymowa.

Oczywiście w taki mróz nie mogło obyć się bez dwóch najważniejszych rzeczy- kubek gorącej czekolady i kiełbasa z ogniska! Po wszystkim wszyscy odeszli ze słodkimi paczkami od Dan Cake.

Jak zapowiedziano, nie jest to ostatni wspólny projekt. Będzie ich na pewno jeszcze wiele! Więc jeśli Ty lub Twoje dzieci chcecie być częścią tej społeczności, dołączcie do jednostki w swojej wsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *